Lista organizacji pożytku publicznego z siedzibą na obszarze wybranego samorządu terytorialnego uprawnionych do zbiórki 1% podatku.

Prosimy o wskazanie samorządu, który reprezentujesz aby dostosować zawartość strony:Lokalne organizacje

Poniżej znajduje się wykaz organizacji pożytku publicznego, które są sugerowane do wyboru podatnikowi rozliczającemu PIT w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” w Inowrocławiu. Podatnik ma również możliwość wpisania numeru KRS organizacji spoza listy.

Lista OPP z siedzibą w Inowrocławiu

Poniżej znajduje się wyciąg z zestawienia opublikowanego przez Narodowy Instytut Wolności w dn. 15 października 2019 r. Lista ta będzie systematycznie aktualizowana wraz z publikacją aktualizacji przez NIW. Lista zawiera wyłącznie organizacje, które mają prawo do zbiórki 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Lista organizacji dodanych na życzenie jednostki samorządowej

Standardowo w programie rozliczeniowym PIT na liście sugerowanych organizacji znajdują się wyłącznie OPP z siedzibą na obszarze samorządu. Jeśli na Państwa terytorium działają organizacje lub ich oddziały, które chcieliby Państwo wesprzeć, a których siedziby znajdują się poza obszarem Państwa samorządu – zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu w celu ich zgłoszenia. Prosimy o przesłanie numerów KRS organizacji, które chcieliby Państwo dodać. Konieczne będzie ustalenie również zawartości pola „Cel szczegółowy”, dzięki czemu organizacja z siedzibą poza obszarem Państwa samorządu będzie mogła rozpoznać, jaką część 1% podatku należy przekazać na działania w Państwa regionie.

Organizacje dodane na Państwa życzenie nie będą uwidocznione na powyższym zestawieniu, znajdą się jednak w programie PITax.pl do rozliczenia PIT w Inowrocławiu.


Więcej informacji na temat projektu Wspieraj lokalnie znajdziesz na stronie iwop.pl/wspierajlokalnie/.

Pomoc dostępna jest pod numerem telefonu 500 509 204 w dni robocze w godzinach 9:00 - 15:00 w okresie od 1 września do 30 kwietnia.