Instrukcja przeznaczona jest dla urzędników, którzy chcą umieścić na stronie internetowej urzędu odnośnik do programu rozliczeniowego „Wspieraj lokalnie” przygotowanego na potrzeby konkretnej jednostki.

Instrukcja uruchomienia programu do rozliczania podatku w Sosnowcu

1 - Program PIT

Program skonfigurowany do rozliczania PIT w Sosnowcu jest oznaczony identyfikatorem urzad-miejski-w-sosnowcu i jest dostępny pod adresem strony internetowej:

https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miejski-w-sosnowcu/


2 - Przyciski/banery kierujące do programu

Przygotowaliśmy przyciski/banery z logotypem projektu, gotowe do umieszczenia na stronie urzędu. Widoczny obok kod HTML należy umieścić na stronie internetowej, na której powinien znaleźć się wybrany przycisk.

Możesz zmienić rozmiar przycisku i napisu:

Szerokość przycisku: px Rozmiar czcionki: px

Banner Rozlicz PIT
Umieść poniższy kod HTML na swojej stronie WWW:

Banner Przekaż 1%
Umieść poniższy kod HTML na swojej stronie WWW:3 - Informacja o uczestnictwie

Na stronie jednostki wstaw informację o partycypacji – wymagamy tego zgodnie z regulaminem projektu – wystarczy skopiować poniższy fragment kodu HTML na stronę, na której zostanie zamieszczony przycisk/baner:Stosując się do powyższej instrukcji, można w ciągu kilku minut uzyskać dostęp do programu rozliczeniowego „Wspieraj lokalnie” przygotowanego do rozliczeń PIT w Sosnowcu. Więcej informacji na temat projektu „Wspieraj lokalnie” znajdziesz na stronie iwop.pl/wspierajlokalnie/.

Pomoc dostępna jest pod numerem telefonu 500 509 204 w dni robocze w godzinach 9:00 - 15:00 w okresie od 1 września do 30 kwietnia.