Na tej stronie uzyskasz instrukcje, jak Twoja organizacja pozarządowa może skorzystać z programu PITax.pl Łatwe podatki.

Podaj numer KRS Twojej organizacji, abyśmy mogli dostosować dalsze instrukcje:

Możesz też podać cel szczegółowy – jeśli chcesz przygotować program dla podopiecznego lub subkonta:


Instrukcja dla KRS

Poniższa instrukcja została dostosowana do podanego numeru KRS i celu szczegółowego, gdy został podany. Jeśli organizacja o podanym numerze KRS nie jest uprawniona do zbiórki 1% podatku, to skorzystanie z programu nie będzie możliwe.

1 – Już gotowe! Uruchom teraz!

To było proste. Wersja PITax.pl ze stałym numerem KRS jest już dostępna na Stronie Docelowej, którą przygotowaliśmy dla Twojej organizacji:

https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-/

Program PITax.pl jest gotowy do użytku i już dziś możesz korzystać z aktualnej wersji. 24 grudnia nastąpi automatyczna aktualizacja oprogramowania na rok kolejny – po stronie organizacji nie będzie trzeba wprowadzać żadnych zmian.

Zwróć uwagę, że na Stronie Docelowej znajdują się również formularze PIT ze wskazanym numerem KRS.

 


2 – Powiedz innym, że zbierasz 1%

Tak – program już działa, Strona Docelowa jest do Twojej dyspozycji – każdy ma do niej dostęp pod powyższym adresem internetowym. Już teraz umieść odnośnik do Strony Docelowej na stronie własnej organizacji oraz na innych zaprzyjaźnionych stronach. Zachęcaj podatników do kliknięcia – skorzystaj z własnych lub przygotowanych przez nas przycisków i bannerów.

Aby umieścić banner lub przycisk na swojej stronie – skopiuj przykładowy kod HTML. To wystarczy. Ale możesz również skopiować sam plik graficzny lub stworzyć swój własny. Możesz też klikając tutaj wybrać inny przycisk lub banner kierujący do Twojego programu.


<div style="position:relative;width:315px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-/"
title="Przekaż 1% naszej organizacji" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pitax-new-start.png"
style="width:100%" alt="Przekaż 1% naszej organizacji" /></a></div>
<div style="position:relative;width:254px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-/"
title="Rozlicz PIT Online" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/rozlicz-pit-online.png"
style="width:100%" alt="Rozlicz PIT Online" /></a></div>
<div style="position:relative;width:254px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-/"
title="Pobierz program PIT" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pobierz-pit-button.png"
style="width:100%" alt="Pobierz program PIT" /></a></div>

 


3 – Umieść informację o uczestnictwie w projekcie

Na stronie organizacji wstaw informację o partycypacji – wymagamy tego zgodnie z regulaminem projektu – wystarczy skopiować poniższy fragment kodu HTML na stronę główną Twojej organizacji:

 


4 – Przedstaw się podatnikom

Stronę Docelową powinieneś dostosować do potrzeb organizacji – możesz umieścić jej logo, zaktualizować dane adresowe, przedstawić się podatnikowi i wskazać, jak zostanie wydatkowany przez organizację 1% podatku.

Aby móc uzupełnić lub zaktualizować dane organizacji – musisz się zalogować przy pomocy numeru KRS i hasła. Jeśli nie otrzymałeś jeszcze hasła – napisz na adres biuro@iwop.pl z prośbą o jego udostępnienie.

Przejdź do edycji danych: Zaloguj się

 


Powyższa instrukcja pokazuje, jak w ciągu kilku minut uzyskać dostęp do programu PITax.pl z ustawionym na stałe numerem KRS i celem szczegółowym. Więcej funkcji i możliwości zostało opisanych na stronie projektu iwop.pl/dlaopp/.

Pomoc dostępna jest pod numerem telefonu 53 400 20 60 w dni robocze w godzinach 9:00 - 16:00 w okresie od 1 września do 30 kwietnia.