Strona Główna » Aktualności » Strona Docelowa organizacji (Landing Page)

Strona Docelowa organizacji (Landing Page)

Autor: - Data publikacji: 2019-12-03 21:56:00

Strona Docelowa to nie tylko sposób na zwiększenie wpływów z 1%, ale również okazja do budowania zaufania Twoich przyszłych darczyńców, doceniających transparentność organizacji, którą planują wesprzeć.

Pokaż innym jak pomagasz

Strona Docelowa (ang. Landing Page) to ważne narzędzie internetowego marketingu. Nazywa się tak pierwszą stronę, na którą trafia odwiedzający po kliknięciu w baner, link czy inną reklamę w internecie. Na Stronie Docelowej znajduje się rozwinięcie krótkiej treści z banera. Jej głównym celem jest konwersja, czyli na przykład doprowadzenie do zakupu, przekonanie do marki, czy namówienie na zapisanie się do newslettera. W naszym przypadku konwersja to nic innego jak rozliczenie PIT i przekazanie 1% Twojej organizacji.

Jak wygląda Strona Docelowa?

Na Stronie Docelowej Twojej organizacji znajdzie się jej nazwa, logotyp, numer KRS i najważniejsze dane oraz przyciski umożliwiające uruchomienie programu do rozliczeń PIT w wersji online lub do pobrania i zainstalowania na komputerze. Jeśli chcesz, aby podatnik przekazał pieniądze z 1% na konkretny cel, możesz to zaznaczyć na stronie Twojej organizacji.

Po uruchomieniu programu, w zakładce „Przekaż 1% podatku” podczas rozliczenia pojawi się w odpowiedniej rubryce numer KRS Twojej organizacji oraz cel szczegółowy, jeśli zostanie przez Ciebie podany.

Powiedz więcej

Sekcja poniżej to miejsce na bardziej szczegółową prezentację. Znajdzie się tu krótki opis misji Twojej organizacji, wyjaśnienie na co przeznaczasz wpływy z 1%, a także bardziej szczegółowe informacje o Twoich działaniach. Wszystkie dane organizacji i informacje o niej możesz w każdym momencie samodzielnie edytować w panelu zarządzania.

Na samym dole Twojej Strony Docelowej znajduje się stopka informacyjna z danymi kontaktowymi Twojej OPP oraz wszystkie formularze PIT z numerem KRS Twojej organizacji do pobrania w formacie PDF.

 

Jak darczyńca trafi na Stronę Docelową organizacji

Na Stronę Docelową Twojej organizacji odsyłają podatnika jednym kliknięciem specjalnie przygotowane w tym celu banery i przyciski. Możesz wykorzystywać je bez ograniczeń: umieścić w widocznym miejscu na stronie WWW organizacji i zaprzyjaźnionych stronach internetowych, wkleić do swojej stopki e-mail czy zamieścić na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, tak aby jak najskuteczniej poszerzyć zasięg ich działania.

Stwórz własną Stronę Docelową

Możesz sprawdzić jak skorzystać z naszych narzędzi i jak stworzyć swoją Stronę Docelową podążając według Instrukcji.