Strona Główna » Aktualności » Dofinansowanie stron internetowych i darmowa pomoc IT dla OPP

Dofinansowanie stron internetowych i darmowa pomoc IT dla OPP

Autor: - Data publikacji: 2017-05-23 08:25:00

Fundacja Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych ma zaprasza wszystkie OPP do udziału w nowym projekcie stworzenia profesjonalnej strony internetowej oraz bezpłatnej doraźnej pomocy IT.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom organizacji, chcemy zaprojektować/przerobić stronę www w taki sposób, aby była dopasowana do działalności danej OPP. Strona internetowa powinna być wizytówką każdej organizacji, niezależnie czy działa ona w małej miejscowości, czy też na terenie całego kraju. Dlatego zadbamy o to, aby strona internetowa miała przyjazny interfejs, a także była atrakcyjna pod względem wizualnym. Dodatkowo dobierzemy takie funkcje, aby witryna była jak najbardziej przydatna i spełniała wymogi wyszukiwarek.

Projekt jest współfinansowany przez nasz Instytut, dzięki czemu, organizacje ponoszą tylko koszty materiałów związanych ze stworzeniem nowej strony (zakup szablonu strony, grafiki, ewentualnie treści, jeżeli jest taka potrzeba).

 

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Aby przystąpić do projektu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 16.06.17. Organizacje, które zgłoszą się jako pierwsze, otrzymają od nas informację zwrotną do dnia 23.06.2017.

Dodatkowo każda organizacja, która wypełni formularz, a nie zakwalifikuje się do przeróbki strony internetowej, otrzyma od nas darmową pomoc doraźną, polegającą na wykonaniu jednorazowych usług informatycznych. Będą to drobne zmiany na stronach, takie jak dodawanie nowych treści lub usunięcie nieaktualnych informacji. Jest to atrakcyjna oferta szczególnie dla tych organizacji, które nie posiadają własnych informatyków, albo z każdą zmianą na stronie ponoszą dodatkowe koszty.

Zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie :)