Strona Główna » Aktualności » Darmowa prenumerata dla organizacji, bibliotek, szkół, instytucji kultury oraz przedsiębiorców 2018r

Darmowa prenumerata dla organizacji, bibliotek, szkół, instytucji kultury oraz przedsiębiorców na 2018 rok

Autor: - Data publikacji: 2017-02-28 12:09:47

Fundacja Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych zaprasza do II edycji projektu bezpłatnej, cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej premium na 2018 rok.

Oferujemy 9 miesięcy bezpłatnej, cyfrowej prenumeraty Wyborczej Premium, z możliwością przedłużenia jej na kolejne lata.

Sponsorem projektu bezpłatnej prenumeraty jest firma PITax.pl Łatwe Podatki, która zobowiązała się pokryć całkowicie koszty prenumeraty dla tych placówek, które do 30 kwietnia 2018 roku umieszczą na swoich stronach odnośnik do strony PITax.pl oraz wypełnią formularz zgłoszeniowy.

Umieszczenie odnośnika do strony PITax.pl jest jedynym wymaganym krokiem do tego, aby otrzymać darmową prenumeratę na 2018 rok. Odnośnik powinien pozostać na stronie przynajmniej tak długo, jak będzie trwać bezpłatna prenumerata pisma.

Oferta bezpłatnej prenumeraty nie ma w sobie żadnych ukrytych kosztów, ani dodatkowych zobowiązań, które będzie trzeba podjąć. Opiera się na życzliwości naszego sponsora, który w całości finansuje projekt, mając na względzie zapewnienie szerokiego dostępu organizacjom, bibliotekom i przedsiębiorcom do publikacji wydawanych w naszym kraju.

W pakiecie Wyborczej Premium znajduje się między innymi:

  • nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów Wyborczej na wszystkich urządzeniach (Wyborcza + magazyny: Ale Historia, Duży Format, Wysokie Obcasy, Wyborcza Biz, Bigdata, 24 serwisy lokalne);
  • dostęp do artykułów z wydań archiwalnych oraz papierowych – nawet wcześniej niż w kiosku!;
  • zaproszenia na specjalne spotkania i debaty Wyborczej;
  • zniżki na książki i ebooki znanych autorów;
  • czytanie Gazety Wyborczej jako ebook.

Uprawniona do bezpłatnej prenumeraty będzie każda instytucja, która w terminie do 30 kwietnia umieści na swojej stronie, lub stronie instytucji nadrzędnej/współpracującej krótką informację o treści << ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki ( gdzie link musi być “do follow”>> lub podobną albo logotyp firmy będący linkiem do strony https://www.pitax.pl

Szczegółową instrukcję dotyczącą parametrów technicznych dla administratorów strony wyślemy e-mailem po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w projekcie.

Oferta nie łączy się z innym akcjami promocyjnymi i dotyczy wyłącznie instytucji, które nie korzystały z projektów firmy PITax.pl Łatwe podatki.